Підрозділи

Терапевтичне відділення № 1 на 35 ліжок

  • Кандиба Валентина Іларіонівна, посада: Завідувач, категорія: Вища, тел: 66-57-13

Терапевтичне відділення № 2 на 20 ліжок, смт Степанівка

  • Сердюк Лілія Віталіївна, посада: Лікар ординатор, категорія: Перша, тел: 69-92-55

Терапевтичне відділення № 3 на 15 ліжок, смт.Хотінь

  • Дорошкевич Людмила Степанівна, посада: Лікар ординатор, тел: 69-92-55

Неврологічне відділення 55 ліжок (в т.ч. неврологічних – 40 ліжок, ліжок відновного лікування – 15)

  • Жиленко Надія Іванівна, посада: Завідувач, категорія: Вища, тел: 66-57-11
  • Федоренко Надія Степанівна, посада: Лікар-невропатолог, категорія: Вища, тел: 66-57-11

Кардіологічне відділення 30 ліжок

  • Колесніченко Інна Петрівна, посада: Завідувач, категорія: Перша, тел: 66-57-28

Гінекологічне відділення 25 ліжок

  • Богданович Світлана Юріївна, посада: Завідувач, категорія: Перша, тел: 66-57-34

Хірургічне відділення 35 ліжок (в т.ч. хірургічних – 20 ліжок, ортопедо-травматологічних – 15 ліжок)

  • Лобода Юрій Миколайович, посада: Завідувач, категорія: Вища, тел: 66-57-14
  • Логоша Андрій Іванович, посада: Лікар — хірург, категорія: Друга, тел: 66-57-14
  • Осташов Сергій Олександрович, посада: Лікар  ортопед-травматолог

ЛОР — очне відділення 30 ліжок (отоларингологічних – 15 ліжок, офтальмологічних – 15 ліжок)

  • Корнійкова Ірина Павлівна, посада: Завідувач, категорія: Вища, кандидат медичних наук, тел: 66-57-10
  • Кравченко Валентина Іванівна, посада: Лікар – офтальмолог, категорія: Вища, Заслужений лікар України, тел: 66-57-10
  • Перекрестов Максим  Борисович, посада: Лікар – офтальмолог, категорія: Вища, кандидат медичних наук, тел: 66-57-10

Фізіотерапевтичне відділення

  • Голубовська Марія Олексіївна, посада: Завідувач, категорія: Вища

Служба променевої діагностики

  • Захлєбаєв Станіслав Олександрович, посада: Районний фахівець з променевої діагностики, категорія: Перша, тел: 66-57-38

Служба функціональної діагностики

  • Пилипенко Ірина Миколаївна, посада: Районний фахівець з функціональної діагностики, категорія: Перша, тел: 66-57-15

Приймальне відділення

  • тел: 66-57-12, 64-09-18, 64-07-07, 1503

Клініко-діагностична лабораторія

  • Білан Катерина Сергіївна, посада: Біохімік, тел: 66-57-15

Відділення КС СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

  • Проскочило Олександр Миколайович, посада: Завідувач, категорія: Друга, тел: 66-57-12, 64-09-18, 64-07-07, 1503

Новини